Swords of Angels

Ücretsiz Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut15 MB
  • Sürüm1.0
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciSoaindo Games
Swords of Angels tarayıcı üzerinden oynanan ücretsiz rol yapma oyunudur.

Swords of Angels tarayıcı üzerinden oynanan ücretsiz rol yapma oyunudur.

Oyunun amacı temelde en güçlü karakter olabilmek. Oyuna girer giremez 3 ayrı mesleğe ait 6 savaşçı bulunuyor. Swords of Angels'ı en dikkat çekici özelliği 10. seviyeye kadar kayıt olmadan misafir olarak oynayabilmek. Oyun bu özelliği sayesinde oyunu beğenmemeniz durumunda sizi kayda zorlamamış oluyor.

Oyunda birçok sistem bulunuyor. Bunlar;

Malikane Sistemi

Kullanıcı 17. Seviyeye ulaştıktan sonra otomatik olarak açılır. Kullanıcı pencerenin alt kısmında bulunan menüden panele giriş yapabilir. Malikane içerisinde toprak işlemesi, çiçek sulaması, tohum ekimi, böcek ilaçlaması, meyve yetiştirme ve hatta gizlice diğer kullanıcıların bahçelerinden de hasat toplanabilmekte. Böylece daha çok Tecrübe ve Gümüş kazanma fırsatı ortaya çıkıyor.

Ortak Sistemi

Oyunda savaş kazandıkça ödül olarak bir miktar itibar da kazanmış olunuyor. Bu itibar sayesinde oyunda bulunan yardımcı savaşçılar ekibe katılabiliyor. Toplamda 8 adet yardımcı savaşçı ekibe katılabilir fakat sadece 4 tanesi ana karakterin yanında savaşabilir.

Ekipman Güçlendirme Sistemi

Güçlendirme sistemi ile, ana karakter ve yan karakterlerin ekipmanlarını güçledirerek, karakterlerinizin saldırı, savunma ve yaşam gücü değerleri arttırılabilir.

Ekipman Kalitesi Sistemi

Oyunda 5 farklı kalite tipi bulunuyor. Bunlar, Beyaz, Yeşil, Mavi, Mor ve Altın şeklinde ayrılıyor. 

Birlik Sistemi

Birlik sistemi aslında oyun severlerin aşina olduğu ittifak, klan sistemlerinin benzeri bir çok özellik barındırıyor. Kullanıcı 20. seviyeye ulaştığı zaman açılan bu sistem sayesinde birden fazla kullanıcı bir çatı altından toplanmış oluyor. Kullanıcı 20. seviyeye ulaştıktan sonra isterse önceden kurulmuş bir birliğe girebilir veya 100.000 gümüş vererek kendi birliğini kurabilir.

Para Sistemi

Oyunda iki tür para birimi bulunuyor. Bunlardan ilki Gümüş. Gümüş, oyunda görevlerden veya eşya satılarak kazanılabiliyor ve birçok alışveriş gümüş ile gerçekleşiyor. İkinci para birimi ise Altın. Altın, oyunun özel para birimi ve oyundaki özel eşyaları satın almaya yarıyor. Özel etkinliklerden kazanılan bu para birimi gerçek para ile satın alınabiliyor.

Swords of Angels indir